O NWM Europe

O nás

NWM EUROPE s.r.o., dceřiná společnost NWM CO. LTD. (největší výrobce vodoměrů na světě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2012. Najdete u nás přehlednou nabídku produktů v oboru vodoměrné techniky. Garantujeme spokojenost a více než 50leté zkušenosti v oboru.

Jsme přesvědčení, že na trhu je hodně zákazníků, kteří rádi ocení přidanou hodnotu ve formě klientského servisu. Chceme zbořit zažité mýty, které v oboru panují a nabídnou svým zákazníkům v první řadě jednoduchost, srozumitelnost a přehlednost.

Jaké produkty Vám můžeme nabídnout

Společnost NWM nabízí dle typu všechny tyto vodoměry:

vodoměry bytové, vodoměry domovní, vodoměry pístové (objemové), vodoměry průmyslové (woltman), vodoměry jednovtokové, vodoměry vícevtokové, vodoměry mokroběžné, vodoměry mokroběžné s chráněným číselníkem, vodoměry suchoběžné.

Nerozumíte tomu?

Rádi Vás přesvědčíme o tom, že i technický obor, jakými jsou vodoměry, může mít lidskou tvář. Nenechte se zbytečně mást a zahlcovat nabídkou nespočtu společností, které nabízejí pouze vodoměry. U nás najdete vše, od poradenství přes technický servis, realizaci až po záruční opravy a přezkoušení. Starosti s výměnou vodoměrů nechte na nás.

Partner v oblasti ověřování a servisu vodoměrů

ZM K33 - Zkušebna Mydlovary s.r.o., Autorizované Metrologické Středisko (AMS) www.zkusebna-k33.cz

 

„Neustále sledujeme nové trendy v oboru a vyvíjíme nové produkty určené přímo pro Vás a Vaše potřeby.“